Kim jesteśmy ?

Przedsiębiorstwo TEELDOM istnieje na rynku usług branży telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej od 25 lat. Od 2006 roku działalność firmy została rozszerzona o usługi związane z pracami adaptacyjnymi oraz budownictwem mieszkaniowym. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce zarządzania naszym przedsiębiorstwem osiągnęliśmy ustabilizowaną pozycję nie tylko na rynku Wielkopolski, ale i w pozostałych regionach kraju. Naczelna zasada naszej firmy to niezawodność i jakość wykonywanych zadań. We wszystkich fazach realizacji usług świadczonych przez naszą firmę wszelkie działania prowadzimy w sposób zaplanowany i systematyczny w warunkach kontrolowanych i nadzorowanych, czego potwierdzeniem jest nadany 27 grudnia 2000 roku certyfikat jakości ISO 9002:1994 nr P000123 przez Lloyd’s Register Quality Assurance. Naszym największym sukcesem jest zdobycie zaufania klientów poprzez profesjonalne i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań. W dniu 3.09.2001 roku zostaliśmy wyróżnieni Znakiem Towarowym „Wielkopolska Jakość” przyznanym przez Ośrodek Promocji Gospodarczej „WIELKOPOLSKA”. Natomiast w 20.09.2004 roku na potwierdzenie naszego profesjonalizmu zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem „NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI” przyznanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. Czerwiec 2009 to data, w której po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni. Certyfikat „Najlepsze w Polsce” to kolejny dokument stwierdzający wysoką jakość wykonywanych przez nas robót z branży telekomunikacyjnej i energetycznej.

Historia przedsiębiorstwa

1985-1998 r.

Początek działalności Zakładu Elektroinstalacyjnego ELTEL prowadzącego roboty w dziedzinie energetyki i telekomunikacji sięga 1985r. Założycielem przedsiębiorstwa był Jerzy Ładniak. W pierwszych latach swojej działalności firma zatrudnia cztery osoby.

W 1995 roku ELTEL zmienił nazwę na Zakład Robót Budowlanych TEELDOM, z którego wydzielona została firma TEEL obecnie zajmująca się zaopatrzeniem materiałowym oraz hurtowym handlem materiałami budowlanymi.

1999 - 2001 r.

Przedsiébiorstwo TEELDOM przenosi swojá siedzibę na os. Bolesława Chrobrego 6c w Poznaniu. W 2001 roku następuje rozpoczécie prac remontowych w obiektach nabytych w drodze przetargu przy ul. Dworskiej w Poznaniu.

W dalszym ciągu firma preżnie się rozwija. Ożywienie gospodarcze na rynku telekomunikacyjnym powoduje, że przedsiébiorstwo TEELDOM wykonuje zlecenia dla jednego z największych operatorów branży telekomuniikacyjnej w Polsce - Telekomunikacji Polskiej.

2002 - 2010 r.

Luty 2002 - główną siedzibą firmy stają się obiekty przy ul. Dworskiej w Poznaniu. Powstaje tu kompleks budynków o charakterze socjalnym, magazynowym i warsztatowym.

W Czerwcu 2002 roku firma ulega przekstształceniu się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nadal przedsiębiorstwo kontynuuje politykę systematycznego rozwoju, zwiększa się liczebność fachowej kadry pracowniczej.

W roku 2006 działalność firmy zostaje rozszerzona o prace związane z budownictwem mieszkaniowym. Rok 2009 to czas kolejnych przekształceń. Zakład Robót Budowlanych TEELDOM staje się spółką jawną.

W dotychczasowej działalności został wypracowany wysopki standart świadczonych usług. Posiadane przez firmę uprawnienia, wiedza techniczna i doświadczenie pozwalają spełnić najbardziej wygórowane żądania klientów.

2011 - 2016 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis efficitur eros vel neque tempus, nec mattis est sagittis. Sed a ligula maximus, commodo tortor iaculis, dictum orci. Ut consectetur volutpat metus ut sollicitudin. Maecenas sed lorem nisl. Sed ultricies efficitur accumsan. Morbi vel risus dapibus, tincidunt risus nec, semper nibh. Maecenas ut mollis felis. Ut et lobortis lacus. Aenean vitae fermentum massa. Donec sit amet libero vitae orci volutpat elementum ac ultrices tellus.

Maecenas pharetra eleifend commodo. Vivamus gravida justo nibh, ut ultrices erat elementum ac. Nulla ornare scelerisque risus, ac porttitor tortor fermentum sit amet. Maecenas dolor ligula, dictum eu est consectetur, suscipit mollis eros.

Zakres działalności

Budowa kanalizacji teletechnicznych
Budowa telekomunikacyjnych sieci miedzianych
Budowa telekomunikacyjnych sieci światłowodowych
Budowa przełącznic telekomunikacyjnych w technologii Cu i OTK
Budowa i modernizacja central telekomunikacyjnych
Budowa i modernizacja siłowni energetycznych
Realizacja prac budowlanych dla potrzeb telekomunikacji
Budowa instalacji abonenckich
Pomiary parametrów sieci miedzianych i światłowodowych

Budowa i modernizacja stacji SN/nn
Budowa i modernizacja rozdzielni energetycznych
Budowa linii kablowych SN i nn
Budowa instalacji elektrycznych wewnątrz obiektowych
Budowa instalacji odgromowych
Budowa instalacji oświetlenia terenu (w tym również oświetlenie drogowe)
Budowa instalacji napięcia gwarantowanego (agregaty, UPS-y)
Pomiary elektryczne

Roboty fundamentowe
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne
Ściany działowe z płyt GK
Roboty elewacyjne i dociepleniowe
Stolarka budowlana
Pokrycia dachowe i systemy orynnowania
Tynki cementowo – wapienne i gipsowe
Prace posadzkarskie
Układanie płytek i glazury
Sucha zabudowa wnętrz
Sufity podwieszane
Roboty malarskie

Nawierzchnie betonowe
Nawierzchnie asfaltowe
Nawierzchnie z Pozbruku
Nawierzchnie z kostki brukowej

Elektro-energetyczna
Telekomunikacyjna
Wodociągowa
Kanalizacyjna (ściekowa Systemów deszczowa)
Wentylacyjna
Systemów komputerowych, sygnalizacji p-poż.
Monitoring wizyjny